30 Vjet Shitje Direkte Fabrika 850 teknikë dhe 80000 mXNUMX madhësi të ndërtesave të fabrikës
Kliko këtu
Rrëshqitje paraprake
Slide tjetër

Njihni Industrinë

30 vite eksperience ne makineri llamarine

“Ndërtoni markë cilësore, bëni makinë të shkëlqyeshme”, që është edhe shpirti sipërmarrës i kompanisë sonë.

Prima Group, Furnizuesi më i mirë i fabrikimit të llamarinës dhe i zgjidhjeve të makinerive HVAC Duct.

Pse Primapress

Prima miraton vizatimet e dizajnit inxhinierik të Evropës 80 vjet dhe qëndrimin e orientuar drejt cilësisë për të ndërtuar makineri CNC me jetëgjatësi dhe të lehtë për t'u përdorur me shërbimet më të mira pas shitjes. Teknologjia Prima nga Evropa. Prima ka certifikata ISO dhe CE, Koha e garancisë 3 vjet .

Zgjidhjet

Prima mund të bëjë projektimin sipas mostrave, fotove ose vizatimeve të klientëve, si dhe të prodhojë makineri cilësore dhe të përdorur nga një ekip shumë me përvojë dhe profesionist.

Zhvillimi dhe Shitjet

Ne angazhohemi ndaj metodave moderne të menaxhimit të ndërmarrjeve, me një menaxhim të përkushtuar dhe të përpiktë. Kjo është për të ruajtur cilësinë e produkteve tona, dhe është gjithashtu arsyeja që produktet që ne u ofrojmë klientëve tanë janë të cilësisë më të mirë.

Get të na njohin

Produkte Featured

Të gjitha llojet e makinerive hidraulike, hekuri, makina rrotulluese, makineri për prodhimin e tubave dhe pajisje të tjera falsifikuese për formimin e metaleve nga 4 fabrika aty pranë dhe totalisht Fabrika 80000 SQM me 850 teknikë dhe 150 pas shitjes teknikët e shërbimit. . 

FAQ

Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar me çdo pyetje që mund të keni

– Ju mund të zgjidhni vetë kompaninë e transportit. Ose përdorni përcjellësin tonë, ne do t'ju kuotojmë çmimin CIF.

– Nëse më pak se një kontejner, ne do të zgjedhim LCL (më pak ngarkesë kontejneri), do të jetë me efikasitet kostoje. Nëse blini dy e lart, ne do të përdorim kontejner 20″, 40″ ose HQ sipas madhësisë së makinerive.

– Fabrika jonë ka më shumë se 850 punëtorë teknikë të kualifikuar dhe shumica prej tyre kanë mbi 10 vjet përvojë në këtë fushë. Përveç kësaj, ne kemi mbi 120 inxhinierë teknikë të lartë.

– Primapress është një markë e pjekur në Kinë. Ne kemi certifikimin CE, ISO dhe SGS për të vërtetuar cilësinë tonë. Ne e mirëpresim vizitën tuaj, të shohësh është të besosh.

– Makineritë tona janë shitur në mbi 50 vende. Për fusha specifike, ju lutemi na kontaktoni.

– MOQ: 1 grup. Ne pranojmë OEM.

– Normalisht 25 ditë.

– T/T (30% paradhënie dhe 70% bilanci i paguar një javë para dërgesës)
– L/C (100% L/C në shikim), kjo duhet të negociohet së pari.

– Ne ju garantojmë cilësinë e makinës sonë (p.sh. shpejtësia e përpunimit dhe performanca e punës do të jenë të njëjta me të dhënat e makinës së mostrës si dhe kërkesat tuaja). Kontrata do të përmbajë të dhëna teknike të detajuara.

– Ne organizojmë gjithmonë testimin përfundimtar të funksionimit përpara dërgesës. Makina do të testohet për disa ditë dhe më pas do të përdorë materialet e klientit për të testuar performancën e saj. Pasi konfirmuam se nuk ka probleme të makinës, atëherë do të rregullohen dërgesat.

– Makinën e japim me garanci 5-vjeçare. Garancitë e zgjatura fleksibël mund të ofrohen siç është rënë dakord.

Blog

Mësoni më shumë informacion mbi produktet